CO DLA PAŃSTWA PRZYGOTOWALIŚMY Pełna oferta

W cenie pobytu

W cenie pobytu oferujemy Państwu:

 

Oprócz udostępnienia wygodnej, funkcjonalnej i przytulnej bazy noclegowej, zadbaliśmy, aby nasz Ośrodek był miejscem na wypoczynek zgodnie z Państwa upodobaniami i potrzebami.

 

Na terenie całego Ośrodka możecie Państwo korzystać z dostępu do WiFi.

 

Miejsce na ognisko, grilla, tereny rekreacyjne

Na ponad 8 hektarach leśnych terenów wypoczynkowych i rekreacyjnych możecie Państwo spacerować, wybierając dla siebie i swoich rodzin najlepsze w danej chwili formy aktywności. Na specjalnie przygotowanym boisku rozgrywać możecie mecze siatkówki plażowej. Dzieci zapraszamy w szczególności na trampolinę. Nieopodal basenów zewnętrznych znajdziecie altankę z szachami, w każdej chwili przygotowanymi do rozgrywki. Wieczorami zachęcamy do wspólnego ogniska na specjalnie w tym celu przygotowanym terenie. 

 

Place zabaw

Nieopodal domków oraz terenów rekreacyjnych usytuowaliśmy kilka placów zabaw, na których Wasi Milusińscy z pewnością spędzą sporo czasu.

 

Parkingi 

Samochody po zakwaterowaniu się zostawiacie Państwo na wyznaczonych miejscach parkingowych. W cenie pobytu macie Państwo zapewnione jedno miejsce.

 

Na basenach zewnętrznych

Gdybyście Państwo mieli ochotę raczej popluskać się w wodzie lub odpocząć na przybasenowej plaży-zapraszamy na rekreacyjne baseny zewnętrzne, z częścią brodzikową i zjeżdżalnią dla najmłodszych. W tym roku udostępniamy Państwa dzieciom wodny plac zabaw.

 

Wśród ptaków i zwierząt

W każdej chwili możecie wybrać się na spacer do Ptaszarni i Mini ZOO-koniecznie zabierając po drodze z kasy marchewkę do karmienia zwierząt.

 

Konie z bliska

Tuż obok kasy znajduje się stajnia i kilka padoków, gdzie odbywają się prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów jazdy i zajęcia na koniach. Przyglądać się im można do woli i całkiem za darmo.

 

Busem nad morze

Jeśli jednak zechcecie spędzić czas na nadmorskiej plaży w Jantarze, przewieziemy tam Państwa specjalnym busem GO ZOO, a potem przywieziemy z powrotem do Ośrodka. Rozkład jazdy busa dostępny jest w kasie. 

Masz pytania? Napisz do nas!

Farma Jantar

Joanna Włodarska - właściciel

farmajantar@wp.pl

Jantar, ul. Gdańska 1
82-103 Stegna

604 410 213

O nas
MAPA CAŁEJ FARMY JANTAR
KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ