CZYM JEST FARMA JANTAR? O naszej Farmie

Farma Jantar

Farma Jantar to rodzinny Ośrodek Wypoczynkowy, położony w pięknej nadmorskiej miejscowości Jantar na Mierzei Wiślanej. Sukcesywnie rozbudowując Ośrodek i wzbogacając jego infrastrukturę zachowujemy naturalne atrybuty nadmorskiego, przyjaznego mieszkańcom lasu. Dbamy, abyście korzystając z dogodności nowoczesnego Ośrodka, w pełni zasmakowali pachnącego świerkami powietrza, witali dzień ze śpiewem ptaków, spędzali czas w otoczeniu natury.

 

Farma Jantar to doskonałe miejsce rodzinnych wakacji, kontaktu ze światem przyrody, zwierząt, a także możliwości atrakcyjnego wypoczynku. Domki i pawilon posiadają własną, kameralną przestrzeń, pomiędzy nimi mieszczą się place zabaw dla dzieci i tereny rekreacyjne z trampolina, boiskiem siatkówki plażowej, 3 baseny zewnętrzne i miejsce na ognisko. Wszystko to na obszarze ponad 6 hektarów, z pewnością jest więc gdzie spacerować.

 

Na sąsiadujących z Ośrodkiem 2 hektarach mieszczą się: Mini ZOO z Ptaszarnią, Bar na Farmie, plac gokartowy oraz stajnia z zespołem padoków, do korzystania z których także serdecznie zachęcamy. Jeśli mimo to znajdziecie czas, by udać się nad morze, oferujemy przewóz naszym autobusem na oddalona o ok.1,3 km plażę w Jantarze. Nie doświadczycie u nas nocnych dyskotek, hałaśliwych imprez, hucznych zabaw, szalonych jazd przez Ośrodek.

 

Naszą specjalnością są pobyty rodzinne – rodzice i dziadkowie z małymi dziećmi to największa grupa Gości Farmy Jantar. Cieszymy się, bo wiele rodzin przybywa tu od lat, a niegdysiejsze maluchy wracają do nas z własnymi dziećmi. Systematycznie odnawiamy i wzbogacamy infrastrukturę Ośrodka, biorąc pod uwagę oczekiwania, satysfakcje i bezpieczeństwo naszych Gości.

 

Zapraszamy Państwa od weekendu 1-majowego do drugiej soboty września. W ścisłym sezonie realizujemy wyłącznie trwające od soboty do soboty pobyty indywidualne (wtedy nie przyjmujemy grup zorganizowanych). W pozostałym okresie możliwe są pobyty krótsze, rozpoczynające i kończące się w dowolnym dniu tygodnia, także dla grup zorganizowanych.

 

Szczegółowe informacje o pobytach, zasadach ich rezerwacji i realizacji zawarte są w Regulaminie Farmy Jantar oraz Cenniku

 

Zapraszamy, życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku.

Noclegi dostosowane do Państwa potrzeb

39 domków, pawilon z 9 pokojami oraz 4-osobowe studio rozlokowano na obszarze ponad 6 hektarów, dzięki czemu możecie Państwo cieszyć się wypoczynkiem w kameralnym otoczeniu przyrody. Każdy obiekt ma do dyspozycji jedno miejsce parkingowe.

Nuda tylko na życzenie

Poza terenami rekreacyjnymi przy domkach oferujemy Państwu place zabaw, trampolinę, baseny zewnętrzne, boisko do siatkówki plażowej, miejsce na ognisko.

Kontakt ze światem przyrody i zwierząt

Możliwość obcowania ze światem ptaków i zwierząt w naszej Ptaszarnii i Mini ZOO jest wspaniałą atrakcją zarówno dla najmłodszych jak i starszych Gości.

Długie spacery lub ścieżki na skróty

Przemyślana infrastruktura dróg i ścieżek Ośrodka pozwala w pełni korzystać ze wszystkich, przygotowanych dla Państwa zasobów Farmy, wędrując relaksującym spacerkiem lub skracając drogę leśnymi ścieżkami.

Idealne miejsce na rodzinne wakacje

Farma Jantar jest doskonałym miejscem, by odpocząć w rodzinnym gronie, ciesząc się wspólnym czasem i wieloma dostępnymi dla Gości atrakcjami.

Bezpieczny wypoczynek

Dla bezpieczeństwa cały teren jest ogrodzony, wszystkie urządzenia atestowane, a nasi pracownicy reagują na widok najmłodszych Gości, wędrujących bez opieki starszych.

Za darmo na plażę w Jantarze

W lipcu i sierpniu Goście mieszkający na Farmie Jantar mogą korzystać z nieodpłatnych przewozów na plażę w Jantarze
i z powrotem, regularnie kursującym busem.

Za dodatkową odpłatnością możecie Państwo korzystać z:

 • Szerokiej gamy zajęć na koniu, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, z udziałem
  ponad 20 koni

 • Jazd gokartami rowerowymi na placu gokartowym

 

W okresie lipiec - sierpień oferujemy dodatkowo płatne:

 • codziennie świeże obiady w Barze na Farmie (śniadania na zamówienie)

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda specjalna XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Rolnik - Farmer Roku"
 • Podziękowanie od Fundacji „Trzeba Marzyć”
 • III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Fundusze Unii Europejskiej a mój mały biznes turystyczny” realizowanym w ramach projektu „Dobre inwestycje turystyczne na wsi”
 • Nagroda Główna w Konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2005 w kategorii usługi, miejscowość do 6 tys. mieszkańców przyznana przez Fundację Kronenberga i UNDP
 • I Nagroda w Konkursie Zielone Lato 2004 przyznana przez Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • I miejsce w Konkursie Regionalnym „Zielone Lato 2004″ kategoria „Usługi Turystyczne”

Masz pytania? Napisz do nas!

Farma Jantar

Joanna Włodarska - właściciel

farmajantar@wp.pl

Jantar, ul. Gdańska 1
82-103 Stegna

604 410 213

O nas
MAPA CAŁEJ FARMY JANTAR
KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ