CO DLA PAŃSTWA PRZYGOTOWALIŚMY Pełna oferta

Domki

Domki

Adaptacja domków letniskowych

 

W dziesięciu, należących do Farmy Jantar domkach letniskowych przeprowadzono gruntowne prace adaptacyjne, polegające na wymianie nawierzchni (podłogi, sufity, ściany) na wykonane z materiałów zmywalnych. We wszystkich domkach przeprowadzono też całkowity remont łazienek. 

Na wykonanie zadania Farma Jantar uzyskała dofinansowanie z funduszy europejskich w wysokości 250.000,00, co stanowi 81,99% wydatków kwalifikowanych w zakresie określonym projektem Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 02.02.01 - Inwestycje profilowane, wsparcie dotacyjne, projekt: Adaptacja domków letniskowych Farmy Jantar w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom wystąpienia epidemii Covid-19. Wartość całego projektu wyniosła 387.346,86 zł. 

 

W galerii prezentujemy przykładowe zdjęcia domków po adaptacji (domek numer 12, 13, 19, 20) 

 

Rozbudowana recepcja i plaża basenowa

 

W ramach Projektu: Rozbudowa obiektów związanych z zakwaterowaniem turystycznym w Wuflor, w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom wystąpienia epidemii Covid-19, zwiększono powierzchnię pomieszczeń recepcyjnych z nowoczesną łazienką oraz zwiększono o ok. 200 m2 powierzchnię plaż przy basenach zewnętrznych i wyposażono je w dodatkowe 5 parasoli oraz 20 leżanek plażowych. Wartość projektu ogółem wyniosła 384.961,05 zł, dofinansowanie ze środków europejskich wyniosło 250.000,00 zł, co stanowi 83,90% wydatków kwalifikowanych. Projekt zrealizowano w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 02.02.01 - Inwestycje profilowane, wsparcie dotacyjne.

 

W galerii prezentujemy zdjęcia recepcji oraz plaży basenowej

 

Domki składają się z:

 

  • dwóch sypialni, każda wyposażona w pojedyncze łóżka z pościelą, szafki nocne oraz dwudrzwiową szafę ubraniową łazienki z umywalką, kabiną prysznicową, ubikacją, półką na kosmetyki, suszarką do odzieży i ręcznikami pokoju dziennego z wersalką 2-osobową, szafką, telewizorem, grzejnikiem elektrycznym a także stołem z 4 krzesłami i aneksem kuchennym.

 

W aneksie znajduje się lodówka, indukcyjna kuchenka elektryczna z pochłaniaczem, czajnik elektryczny, zlew oraz szafki z kompletem garnków, zastawą stołową i podstawowymi akcesoriami kuchennymi.

 

Na tarasie domku dostępny jest zestaw plastikowych mebli ogrodowych, hamak, parawan i grill, a obok domku drewniany stół z ławami do siedzenia.

 

Domki czteroosobowe (nr 1-7) w każdej sypialni mają dwa łóżka jednoosobowe.

W przypadku wyczerpania domków 4-osobowych oferujemy Państwu domki 5-osobowe w cenie domku 4-osobowego (pod warunkiem, że liczba mieszkańców nie przekroczy 4).

 

W domkach pięcioosobowych (nr 8-36) w jednej sypialni umieszczono dwa, w drugiej trzy łóżka jednoosobowe.

 

Domki nr 9a, 15b, 30-36 mają nieco większą od pozostałych sypialnię trzyosobową i wyposażono ją w trzydrzwiową szafę ubraniową.

 

W domkach z kominkiem (nr 18,19,20) zastosowano system ogrzewania kominkowego, stąd nie ma w nich grzejników elektrycznych, a dodatkowe wyposażenie stanowią akcesoria kominkowe, w tym koszyk na drewno, którego zapas ułożono na tarasie domku.

 

Przejdź do galerii

Masz pytania? Napisz do nas!

Farma Jantar

Joanna Włodarska - właściciel

farmajantar@wp.pl

Jantar, ul. Gdańska 1
82-103 Stegna

604 410 213

O nas
MAPA CAŁEJ FARMY JANTAR
KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ